8D523F21SA
pregled izdelka
Številka dela: 8D523F21SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 21C 21#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D523F21SA.pdf2.8D523F21SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D523F21SA
Številka dela 8D523F21SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 21C 21#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1114 pcs Podatkovni list 1.8D523F21SA.pdf2.8D523F21SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10310
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A