8D525F19PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F19PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 19C 19#12 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525F19PE.pdf2.8D525F19PE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F19PE
Številka dela 8D525F19PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 19C 19#12 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1160 pcs Podatkovni list 1.8D525F19PE.pdf2.8D525F19PE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10850
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 23A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D525F19PN-LC
8D525F19PN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Na zalogi: 1789 pcs
Prenesi: 8D525F19PN-LC.pdf
RFQ
8D525F19PC
8D525F19PC
Opis: 8D 19C 19#12 PIN PLUG
Na zalogi: 957 pcs
Prenesi: 8D525F19PC.pdf
RFQ
8D525F19PE-LC
8D525F19PE-LC