8D525F19SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F19SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D525F19SA-LC.pdf2.8D525F19SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F19SA-LC
Številka dela 8D525F19SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1434 pcs Podatkovni list 1.8D525F19SA-LC.pdf2.8D525F19SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-10855 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D525F19PD-LC
8D525F19PD-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE