8D525F24PE
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F24PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525F24PE.pdf2.8D525F24PE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 966 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F24PE
Številka dela 8D525F24PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 966 pcs Podatkovni list 1.8D525F24PE.pdf2.8D525F24PE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10891
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A, 23A