8D525F24SB
pregled izdelka
Številka dela: 8D525F24SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Podatkovni listi: 1.8D525F24SB.pdf2.8D525F24SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D525F24SB
Številka dela 8D525F24SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 24C 12#16 12#12 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1104 pcs Podatkovni list 1.8D525F24SB.pdf2.8D525F24SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-10897
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A, 23A