8LT025F24PB
pregled izdelka
Številka dela: 8LT025F24PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Podatkovni listi: 8LT025F24PB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 908 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT025F24PB
Številka dela 8LT025F24PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 908 pcs Podatkovni list 8LT025F24PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-15620
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A, 23A