8LT025F24PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8LT025F24PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Podatkovni listi: 8LT025F24PN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT025F24PN
Številka dela 8LT025F24PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1101 pcs Podatkovni list 8LT025F24PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-15622
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A, 23A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT025F24SN
8LT025F24SN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Na zalogi: 985 pcs
Prenesi: 8LT025F24SN.pdf
RFQ
8LT025F24PB
8LT025F24PB
Opis: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Na zalogi: 908 pcs
Prenesi: 8LT025F24PB.pdf
RFQ
8LT025F24PN-LC
8LT025F24PN-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT