8LT521F39PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8LT521F39PD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Podatkovni listi: 8LT521F39PD-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT521F39PD-LC
Številka dela 8LT521F39PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1332 pcs Podatkovni list 8LT521F39PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-20454 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm) Vrsta kontakta Crimp