8LT521F39PN
pregled izdelka
Številka dela: 8LT521F39PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 8LT521F39PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT521F39PN
Številka dela 8LT521F39PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1669 pcs Podatkovni list 8LT521F39PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-20455
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A