8LT725B61PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8LT725B61PB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: 8LT725B61PB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT725B61PB-LC
Številka dela 8LT725B61PB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1147 pcs Podatkovni list 8LT725B61PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-23112 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -