8LT725B61PB
pregled izdelka
Številka dela: 8LT725B61PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Podatkovni listi: 8LT725B61PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT725B61PB
Številka dela 8LT725B61PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 61C 61#20 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1056 pcs Podatkovni list 8LT725B61PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-23111
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Green Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT725B61PA
8LT725B61PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Na zalogi: 791 pcs
Prenesi: 8LT725B61PA.pdf
RFQ
8LT725B61PB-LC
8LT725B61PB-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT