D38999/20FJ43SD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FJ43SD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FJ43SD-LC
Številka dela D38999/20FJ43SD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1429 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-27281 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (20), 20 (23) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FJ43SE
D38999/20FJ43SE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1136 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FJ43SCL
D38999/20FJ43SCL
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Na zalogi: 1617 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FJ43SD
D38999/20FJ43SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20FJ43SD.pdf
D38999/20FJ43SC-LC
D38999/20FJ43SC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/20FJ43SC-LC.pdf
Prenesi: D38999/20FJ43SE.pdf
Na zalogi: 711 pcs
Prenesi: D38999/20FJ43SD.pdf
D38999/20FJ43SDL
D38999/20FJ43SDL
Opis: CONN HSG RCPT 43POS WALLMNT SCKT
D38999/20FJ43SD-LC
D38999/20FJ43SD-LC
Opis: TV 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Prenesi: D38999/20FJ43SD-LC.pdf
Na zalogi: 885 pcs
Prenesi: D38999/20FJ43SE.pdf
D38999/20FJ43SD-LC
D38999/20FJ43SD-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika