D38999/20FJ43SE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FJ43SE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FJ43SE
Številka dela D38999/20FJ43SE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1136 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20FJ43SE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FJ43SDL
D38999/20FJ43SDL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN HSG RCPT 43POS WALLMNT SCKT
Na zalogi: 1523 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FJ43SN
D38999/20FJ43SN
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 992 pcs
Prenesi: D38999/20FJ43SN.pdf
RFQ
D38999/20FJ43SE
D38999/20FJ43SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 885 pcs
Prenesi: D38999/20FJ43SE.pdf
D38999/20FJ43SD
D38999/20FJ43SD
Na zalogi: 1033 pcs
Prenesi: D38999/20FJ43SD.pdf
D38999/20FJ43SD-LC
D38999/20FJ43SD-LC
Opis: TV 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Prenesi: D38999/20FJ43SD-LC.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/20FJ43SD.pdf
D38999/20FJ43SE-LC
D38999/20FJ43SE-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Prenesi: D38999/20FJ43SE-LC.pdf
D38999/20FJ43SE
D38999/20FJ43SE
Prenesi: D38999/20FJ43SE.pdf
Prenesi:
Prenesi: D38999/20FJ43SN.pdf
D38999/20FJ43SE-LC
D38999/20FJ43SE-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika