D38999/24FD15PN-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FD15PN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FD15PN-LC
Številka dela D38999/24FD15PN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2407 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-15
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-29029 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 (1), 20 (14) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FD15PN-LC
D38999/24FD15PN-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Na zalogi: 2839 pcs
Prenesi: D38999/24FD15PN-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD15PN-LC
D38999/24FD15PN-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT