D38999/24FD15SA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FD15SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FD15SA
Številka dela D38999/24FD15SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2443 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899924FD15SA
SD38999/24FD15SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FD15PN-LC
D38999/24FD15PN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na zalogi: 2407 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24FD15SA-LC
D38999/24FD15SA-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Na zalogi: 2034 pcs
Prenesi: D38999/24FD15SA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD15PN
D38999/24FD15PN
Opis: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
Prenesi: D38999/24FD15PN.pdf
D38999/24FD15SA-LC
D38999/24FD15SA-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Prenesi:
D38999/24FD15SA
D38999/24FD15SA
Opis: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Prenesi: D38999/24FD15SA.pdf
D38999/24FD15SA-LC
D38999/24FD15SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
D38999/24FD15SA
D38999/24FD15SA
Opis: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP