D38999/24FJ24SD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FJ24SD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FJ24SD-LC
Številka dela D38999/24FJ24SD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1075 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-29309 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -