D38999/24FJ24SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FJ24SN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FJ24SN-LC
Številka dela D38999/24FJ24SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1198 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-29310 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 12 (12), 16 (12) Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FJ29AA
D38999/24FJ29AA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Na zalogi: 1531 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24FJ24SN
D38999/24FJ24SN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 822 pcs
Prenesi: D38999/24FJ24SN.pdf
RFQ
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN
Na zalogi: 1704 pcs
Prenesi: D38999/24FJ29AA.pdf
D38999/24FJ24SE
D38999/24FJ24SE
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Prenesi:
D38999/24FJ24SNL
D38999/24FJ24SNL
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
D38999/24FJ24SNLC
D38999/24FJ24SNLC