D38999/26KG39SA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26KG39SA
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 703 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26KG39SA
Številka dela D38999/26KG39SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 703 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26KG39SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A