D38999/26KG39SC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26KG39SC
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 615 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26KG39SC
Številka dela D38999/26KG39SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 615 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy