JBXEP2G12FSSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEP2G12FSSDS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXEP2G12FSSDS
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXEP2G12FSSDS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JBXEP2G12FSSDS
Številka dela JBXEP2G12FSSDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2150 pcs Podatkovni list JBXEP2G12FSSDS.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Druga imena SOU1821
Usmerjenost G delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -