JBXEP2G16FSNDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXEP2G16FSNDS
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXEP2G16FSNDS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXEP2G16FSNDS
Številka dela JBXEP2G16FSNDS Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1584 pcs Podatkovni list JBXEP2G16FSNDS.pdf
Voltage Rating 730V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Black Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A