JBXFD3G14MCSDSMR
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD3G14MCSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 14POS INLINE PIN CRIMP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD3G14MCSDSMR
Številka dela JBXFD3G14MCSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 14POS INLINE PIN CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1298 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 830VDC Atributi atributov IP40
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass, Chrome over Nickel
Material školjke, Dokončaj - Serija JBX
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca JBXFD3G14MCSDSMR Velik premer dobavljen 3
Lastnosti Cable Clamp, Shielded Razširjen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN PLUG 14POS INLINE PIN CRIMP Trenutna ocena 9A