JBXFD3G14MSSDSMR
pregled izdelka
Številka dela: JBXFD3G14MSSDSMR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXFD3G14MSSDSMR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXFD3G14MSSDSMR
Številka dela JBXFD3G14MSSDSMR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1277 pcs Podatkovni list JBXFD3G14MSSDSMR.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 3 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 14
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Lastnosti Backshell, Boot Adapter Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 9A