JBXHC2G12FSSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JBXHC2G12FSSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: JBXHC2G12FSSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXHC2G12FSSDSR
Številka dela JBXHC2G12FSSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1426 pcs Podatkovni list JBXHC2G12FSSDSR.pdf
Voltage Rating 830V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material -