JBXHC2G16FPSDSR
pregled izdelka
Številka dela: JBXHC2G16FPSDSR
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: JBXHC2G16FPSDSR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JBXHC2G16FPSDSR
Številka dela JBXHC2G16FPSDSR Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1456 pcs Podatkovni list JBXHC2G16FPSDSR.pdf
Voltage Rating 730V Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 2 Shell material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serija JBX
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -