UTS014D12P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014D12P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTS014D12P
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: UTS014D12P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UTS014D12P
Številka dela UTS014D12P Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4540 pcs Podatkovni list UTS014D12P.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Finish - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 12
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti UV Resistant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena 4.5A