UTS014D15P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014D15P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTS014D15P
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT 15POS PNL MNT PIN PCB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije UTS014D15P
Številka dela UTS014D15P Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 15POS PNL MNT PIN PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5128 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 650V Atributi atributov IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Prekinitev Solder Shell Size - Vstavi (Convert From) Thermoplastic
Material školjke, Dokončaj - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
RoHS Status Bulk delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Flange; Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca UTS014D15P
Velik premer dobavljen 14-15 Lastnosti -
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Opis CONN RCPT 15POS PNL MNT PIN PCB
Trenutna ocena 12A Tok - Max / Contact Bayonet Lock