UTS014D19S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTS014D19S
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: UTS014D19S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UTS014D19S
Številka dela UTS014D19S Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4398 pcs Podatkovni list UTS014D19S.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Finish - Serija Trim Trio® UTS Hi Seal
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti UV Resistant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena 4A