GUV1R200
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GUV1R200
Proizvajalec / znamka: Sprague Goodman
Opis izdelka CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
Podatkovni listi: GUV1R200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GUV1R200
Številka dela GUV1R200 Proizvajalec Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3034 pcs Podatkovni list GUV1R200.pdf
Napetost - ocenjena 500V Velikost / dimenzija 0.075" Dia (1.90mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Frek 4000 @ 250MHz
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.80mm)
Lastnosti General Purpose Dielektrični material Sapphire
natančen opis 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Top Through Hole Capacitance Range 0.3 ~ 1.2pF