CF1JT7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT7R50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF1JT7R50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF1JT7R50.pdf2.CF1JT7R50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF1JT7R50
Številka dela CF1JT7R50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1559338 pcs Podatkovni list 1.CF1JT7R50.pdf2.CF1JT7R50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija CF Odpornost 7.5 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1 7.5 5% R
CF17.55%R
CF17.55%R-ND
CF17.5JR
CF17.5JR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 7.5 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film