CF1JT820K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT820K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CF1JT820K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 820K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CF1JT820K.pdf2.CF1JT820K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CF1JT820K
Številka dela CF1JT820K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 820K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1481632 pcs Podatkovni list 1.CF1JT820K.pdf2.CF1JT820K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -850ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serija CF Odpornost 820 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CF 1 820K 5% R