EWT225JB5K00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB5K00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWT225JB5K00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 5K OHM 5% 225W
Podatkovni listi: 1.EWT225JB5K00.pdf2.EWT225JB5K00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWT225JB5K00
Številka dela EWT225JB5K00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 5K OHM 5% 225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4059 pcs Podatkovni list 1.EWT225JB5K00.pdf2.EWT225JB5K00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Serija EWT
Odpornost 5 kOhms Moč (Watts) 225W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena EWT 225 5K 5% B
EWT2255KJB
EWT2255KJB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Vodilni stil Tab
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety Stopnja napak -
natančen opis 5 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound