EWT225JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB75R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EWT225JB75R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 75 OHM 5% 225W
Podatkovni listi: 1.EWT225JB75R0.pdf2.EWT225JB75R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EWT225JB75R0
Številka dela EWT225JB75R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 225W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5413 pcs Podatkovni list 1.EWT225JB75R0.pdf2.EWT225JB75R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Serija EWT
Odpornost 75 Ohms Moč (Watts) 225W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena EWT 225 75 5% B
EWT22575JB
EWT22575JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
natančen opis 75 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound