KAL25FBR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL25FBR680
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.68 OHM 1% 25W
Podatkovni listi: KAL25FBR680.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KAL25FBR680
Številka dela KAL25FBR680 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 0.68 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48734 pcs Podatkovni list KAL25FBR680.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija KAL
Odpornost 680 mOhms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Flanges
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.577" (14.66mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 680 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor