KAL25JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL25JB1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAL25JB1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: 1.KAL25JB1R00.pdf2.KAL25JB1R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KAL25JB1R00
Številka dela KAL25JB1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62143 pcs Podatkovni list 1.KAL25JB1R00.pdf2.KAL25JB1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija KAL
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena KAL 25 1 5% B