RNF12DTC1K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12DTC1K02
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.02K OHM 1/2W .5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12DTC1K02.pdf2.RNF12DTC1K02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12DTC1K02
Številka dela RNF12DTC1K02 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.02K OHM 1/2W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 871671 pcs Podatkovni list 1.RNF12DTC1K02.pdf2.RNF12DTC1K02.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 1.02 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1/2 T2 1.02K 0.5% R