RNF12DTC200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12DTC200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 1/2W .5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12DTC200R.pdf2.RNF12DTC200R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12DTC200R
Številka dela RNF12DTC200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 1/2W .5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 911306 pcs Podatkovni list 1.RNF12DTC200R.pdf2.RNF12DTC200R.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1/2 T2 200 0.5% R