RNF12FTC93K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC93K1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC93K1
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 93.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC93K1.pdf2.RNF12FTC93K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC93K1
Številka dela RNF12FTC93K1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 93.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2251772 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC93K1.pdf2.RNF12FTC93K1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 93.1 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 93.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film