RNF12FTC9K53
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC9K53 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC9K53
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 9.53K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC9K53.pdf2.RNF12FTC9K53.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC9K53
Številka dela RNF12FTC9K53 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 9.53K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2298507 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC9K53.pdf2.RNF12FTC9K53.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 9.53 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1/2 T2 9.53K 1% R