RSMF12JB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB1K50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF12JB1K50
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.5K OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF12JB1K50.pdf2.RSMF12JB1K50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF12JB1K50
Številka dela RSMF12JB1K50 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5K OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3524600 pcs Podatkovni list 1.RSMF12JB1K50.pdf2.RSMF12JB1K50.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija RSMF Odpornost 1.5 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 1/2 1.5K 5% A
RSM 1/2 1.5K 5% A-ND