RSMF12JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB1R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSMF12JB1R00
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RSMF12JB1R00.pdf2.RSMF12JB1R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSMF12JB1R00
Številka dela RSMF12JB1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3832571 pcs Podatkovni list 1.RSMF12JB1R00.pdf2.RSMF12JB1R00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Serija RSMF Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RSM 1/2 1 5% A
RSM 1/2 1 5% A-ND