WW5JT250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW5JT250R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW5JT250R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 250 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW5JT250R.pdf2.WW5JT250R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW5JT250R
Številka dela WW5JT250R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 250 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 264899 pcs Podatkovni list 1.WW5JT250R.pdf2.WW5JT250R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija WW Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW5JT250RTR
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 250 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound