WW5JT27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW5JT27K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 27K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW5JT27K0.pdf2.WW5JT27K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW5JT27K0
Številka dela WW5JT27K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 27K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97707 pcs Podatkovni list 1.WW5JT27K0.pdf2.WW5JT27K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serija WW Odpornost 27 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 27 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound