CDPH28D11FNP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDPH28D11FNP-100MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDPH28D11FNP-100MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 760MA 408 MOHM
Podatkovni listi: CDPH28D11FNP-100MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDPH28D11FNP-100MC
Številka dela CDPH28D11FNP-100MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 760MA 408 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210971 pcs Podatkovni list CDPH28D11FNP-100MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CDPH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1626-2
CDPH28D11FNP100MC
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Inductor 760mA 408 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 408 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost 650mA