CDPH45D13FHF-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDPH45D13FHF-100MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDPH45D13FHF-100MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.1A 264 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDPH45D13FHF-100MC.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDPH45D13FHF-100MC
Številka dela CDPH45D13FHF-100MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 1.1A 264 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4428 pcs Podatkovni list CDPH45D13FHF-100MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CDPH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1631-2
CDPH45D13FHF100MC
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Inductor 1.1A 264 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 264 mOhm Max
Trenutna ocena 1.1A Tok - nasičenost 1.04A