CDR105-150MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR105-150MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR105-150MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.06A 70 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDR105-150MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR105-150MC
Številka dela CDR105-150MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 2.06A 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5398 pcs Podatkovni list CDR105-150MC.pdf
Tip - Toleranca -15%, +20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1129-2
CDR105150MC
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 27MHz
natančen opis 15µH Shielded Inductor 2.06A 70 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 2.06A Tok - nasičenost -