CDR105-181MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR105-181MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR105-181MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 180UH 600MA 620 MOHM
Podatkovni listi: CDR105-181MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR105-181MC
Številka dela CDR105-181MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 180UH 600MA 620 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5604 pcs Podatkovni list CDR105-181MC.pdf
Tip - Toleranca -15%, +20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CDR105
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1142-2
CDR105181MC
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 5.3MHz
natančen opis 180µH Shielded Inductor 600mA 620 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -