CDRH125-150MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH125-150MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH125-150MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH125-150MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH125-150MC
Številka dela CDRH125-150MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4348 pcs Podatkovni list CDRH125-150MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1048-1 delovna temperatura -25°C ~ 80°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Inductor 3.3A 30 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 3.3A Tok - nasičenost -