CDRH125-181MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH125-181MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH125-181MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM
Podatkovni listi: CDRH125-181MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH125-181MC
Številka dela CDRH125-181MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5075 pcs Podatkovni list CDRH125-181MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH125
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1061-2
CDRH125181MC
delovna temperatura -25°C ~ 80°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180µH Shielded Inductor 900mA 290 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Trenutna ocena 900mA Tok - nasičenost -