CDRH127NP-680MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127NP-680MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH127NP-680MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2.1A 140 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH127NP-680MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH127NP-680MC
Številka dela CDRH127NP-680MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 2.1A 140 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69516 pcs Podatkovni list CDRH127NP-680MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH127
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1475-1 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Inductor 2.1A 140 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 2.1A